Rozpoczęcie roku przedszkolnego 2014-2015

                                                                                  Powiedz mi – a zapomnę…
                                                                                  Pokaż – a zapamiętam…
                                                                                  Pozwól mi wziąć udział – a zrozumiem!
                                                                                                                            (Konfucjusz)

 

Z dniem 1 września już po raz szósty rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w naszym przedszkolu. W tym roku temat przewodni przedszkola będzie koncentrował się wokół zagadnienia: sztuki, muzyki i  teatru.

Po przerwie wakacyjnej przygodę z naszym przedszkolem rozpoczęło 25-cioro nowych przedszkolaków. Po zajęciach adaptacyjnych przeprowadzonych w lipcu, nasze nowe maluszki dzielnie zgłosiły się do grupy „Biedronek”. Wychowawcą grupy została Pani Magdalena Wąsewicz, a w działaniach będzie wspierała ją Pani Alicja Kwiatkowska.

W grupie „Żabek”, jak co roku spotykamy się z 4-latkami. Grupę poprowadzi Pani Lidia Rybarkiewicz z Panią Eweliną Macholc. Natomiast grupę starszaków „Pszczółek”, tworzą dzieci 5 i 6-letnie. W tym roku, to właśnie grupa „Pszczółek” jest najliczniejsza. Starszakami będzie opiekowała się Pani Agnieszka Kaklewska i Pani Ewelina Macholc.

Nasze przedszkole dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, dlatego nasze przedszkolaki będą mogły rozwijać swoje zainteresowania, aktywnie uczestnicząc
w zajęciach dodatkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów. Bowiem oferta edukacyjna naszego przedszkola obejmuje, nie tylko atrakcyjne zajęcia dydaktyczne, ale także zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, gliny, tańca, rytmiki, karate, logopedii
i religii.

Trzymamy kciuki za dobrą zabawę i osiągnięcia naszych przedszkolaków!!!

Robert