Nadszedł czas pożegnania przedszkola … wzruszenie, łzy, radość – wszystkie te emocje towarzyszyły uroczystości zakończenia roku przedszkolnego. Dnia 24 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy dzieci, które po wakacjach po raz pierwszy przekroczą próg szkolny. Dzieci dla zgromadzonej w tym dniu widowni przedstawiły program składający się z wierszy, piosenek i tańców. Po części artystycznej pani dyrektor wraz z nauczycielkami wręczyła przedszkolakom pamiątki, które przypominały będą dzieciom o przedszkolu.Naszym przyszłym uczniom życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji!

 

Kończący się rok szkolny uczciliśmy wycieczką do Gospodarstwa Agroturystycznego mieszczącego się w miejscowości Lubicz Górny. Przejażdżki na kucykach, dmuchana zjeżdżalnia, trampolina, karmienie zwierząt oraz pyszny poczęstunek na świeżym powietrzu dały dzieciom wiele radości.

 

W kalendarzu 22 czerwca oznaczony jest jako powitanie lata. W naszym przedszkolu w tym dniu dominował kolor żółty. Przedszkolaki ze wszystkich grup wspólnie witały lato,  śpiewając piosenki o nowej porze roku.  Przedszkolaki opisywały cechy charakterystyczne dla tej przepięknej pory roku, cieszyły się na myśl o nadchodzących wakacjach.

 

Przed meczem Polska-Ukraina na mistrzostwach Euro 2016 nasi przedszkolacy wcielili się w rolę piłkarskich kibiców. Wszystkie dzieci przybyły do przedszkola ubrane w biało-czerwone stroje. Dzieci brały udział w zorganizowanych grach i zabawach: próbowały pokonać "slalom", a także strzelały gole do bramki. Na koniec każda grupa ustawiła się do pamiątkowego, "drużynowego" zdjęcia. Mali kibice zaprezentowali także piłkarski doping.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie i przygotowanie dzieci do kibicowania!!!